Зворотній дзвінок
Іщенко Владислав Анатолійович

Іщенко Владислав Анатолійович

Чинний член німецького офтальмологічного суспільства і член європейського суспільства катарактальних і рефракційних хірургів.

25 років досвіду
Біографія

Освіта :
— У 2003 році закінчив з відзнакою Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа».
— З серпня 2003 по січень 2005 року навчався в інтернатурі кафедри очних хвороб Дніпропетровської державної медичної академії та інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова АМН України.

Досвід:
— З березня 2005 року по вересень 2008 року обіймав посаду лікаря-офтальмолога офтальмологічного відділення українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності.
— З листопада 2008 року по теперішній час працює у відділенні мікрохірургії ока комунальної установи «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Офтальмологія». Володіє технікою факоемульсифікації катаракти з імплантацією штучного кришталика будь-якого ступеня складності, в т.ч – імплантація псевдоакомодуючіх і торических
ІОЛ. Проводить комбіновані втручання на передньому відрізку ока (мікрофакоемульсіфікація і антиглаукоматозні операції непроникаючої типу, потрійна процедура, трансплантація рогівки послойная і наскрізна в тому числі з фемтолазернім супроводом, імплантація ірідопротезів, віддалених птерігіума) комбіновані втручання на передньому і задньому відрізках ока (мікрофакоемульсіфікація і безшовної вітректомії через задній капсулорексиса при помутнінні склоподібного тіла з хірургічної системі Stellaris PC) інтравітреальне введення препаратів (інгібітори VЕGF, стероїди) введення стероїдів в субтеноново простір; комбіновані втручання на передньому відрізку ока (антиглаукомних операції з імплантацією антиглаукомних клапана «EX-press»); лікування вторинної глаукоми методом комбінованого лікування: інтравітреальне введення інгібіторів VЕGF, ФЕК з ІОЛ, імплантація Ex-Рress клапана; Виконано понад 15 тис. Оперативних втручань. – З вересня 2005 року є дійсним членом німецького офтальмологічного суспільства. – З 2009 року є дійсним членом європейського суспільства катарактальних і рефракційних хірургів.
— З 2010 року є дійсним членом американського суспільства катарактальних і рефракційних хірургів.
— У вересні 2008 року брав участь в міжнародній конференції офтальмологів в м Берлін: «Європейське суспільство катарактальних і рефракційних хірургів (Німеччина).
— У вересні 2009 рр. Брав участь в науково-практичній конференції офтальмологів в м Дніпро.
— У вересні 2009 року брав участь в міжнародній конференції офтальмологів в м Барселона: «Європейське суспільство катарактальних і рефракційних хірургів».
— У 2010 році взяв участь в міжнародних конференціях: «Засідання американського суспільства катарактальних і рефракційних хірургів» (США, г.Бостон) і «Європейське суспільство катарактальних і рефракційних хірургів» (Франція, м Париж).
— У 2011 році взяв участь в міжнародних конференціях: «Європейське суспільство катарактальних і рефракційних хірургів» (Відень ,. Відень, Туреччина, м Стамбул).
— У 2012 році брав участь в міжнародній конференції офтальмологів в м Мілан: «Європейське суспільство катарактальних і рефракційних хірургів».
— У 2013 році брав участь в міжнародній конференції офтальмологів в м Амстердам: «Європейське суспільство катарактальних і рефракційних хірургів» (Нідерланди).
— У 2014 році брав участь в міжнародній конференції офтальмологів в м Лондон: «Європейське суспільство катарактальних і рефракційних хірургів» (Англія).
— У 2015 році брав участь в міжнародній конференції офтальмологів в м Барселона: «Європейське суспільство катарактальних і рефракційних хірургів», був спікером на вiдеосімпозіумі по складних випадків в хірургії катаракти (Capsule supporting device), (Іспанія).
— У 2016 році брав участь в міжнародній конференції офтальмологів в м Копенгаген «Європейське суспільство катарактальних і рефракційних хірургів» (Данія).
— У 2017 році брав участь в міжнародній конференції офтальмологів в м Лісабон: «Європейське суспільство катарактальних і рефракційних хірургів» (Португалія).

© Всі права захищені - 2021, Ophthalmology-group
Дякуємо , ваша заявка прийнята!
Ми сконтактуємо з вами найближчим часом