Зворотній дзвінок
Повещенко Юлія Леонідівна

Повещенко Юлія Леонідівна

Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник за спеціальністю «Очні хвороби».

38 років досвіду
Біографія

Повещенко Юлія Леонідівна в 1980 році закінчила Дніпропетровський медичний інститут.
— У 1981 році освоїла спеціалізацію за фахом «Офтальмологія» на базі Київського державного інституту удосконалення лікарів. Після проходження спеціалізації з 1981 року по 1987 рік працювала на посаді молодшого співробітника офтальмологічного відділення Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності.
— У 1988 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко-трудової прогноз і шляхи вдосконалення реабілітації хворих в разі вікової катаракти »і отримала ступінь кандидата медичних наук з офтальмології.
— з 1988 року по 2005 рік працювала на посаді старшого наукового співробітника офтальмологічного відділення Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності. {{ 1}} – У 1996 році присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника за спеціальністю «Очні хвороби».
— з 2005 року по 2016 рік працювала на посаді лікаря-офтальмолога глаукомного кабінету консультативної поліклініки КП «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №8 »з виконанням обов’язків лікаря, ответстве ного за роботу консультативної поліклініки.
— У 2013 році пройшла переатестацію на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за фахом «Офтальмологія».
— У 2015 році відвідала сателітний симпозіум «Бачити краще – краще жити: кроки назустріч очікуванням пацієнтів »в м Одеса.
— у 2016 році відвідала симпозіум« Optimizing management of patients with diabetic macular edema »в г. Киев, а також науково-практичну конференцію офтальмологів з міжнародною участю в м.Одеса. З метою підвищення свого професійного рівня, регулярно бере участь в засіданнях обласного товариства офтальмологів, членом якого є.

© Всі права захищені - 2021, Ophthalmology-group
Дякуємо , ваша заявка прийнята!
Ми сконтактуємо з вами найближчим часом