Зворотній дзвінок
Тарнопольська Ірина Миколаївна

Тарнопольська Ірина Миколаївна

Закінчила педіатричний факультет Дніпропетровської державної медичної академії за спеціальністю «педіатрія». Нагороджена медаллю і дипломом лауреата Нагороди Надії Ісааківни Пільман.

23 роки досвіду
Біографія

Тарнопольська Ірина Миколаївна, закінчила педіатричний факультет Дніпропетровської державної медичної академії за спеціальністю «педіатрія» в 1995 році.
— З серпня 1995 до липня 1997 проходила інтернатуру при кафедрі очних хвороб Дніпропетровської державної медичної академії на базі дитячого офтальмологічного відділення обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова на посаді лікаря-інтерна за спеціальністю «дитяча офтальмологія».
— З грудня 2001 по серпень 2006 була позаштатним міським дитячим офтальмологом.
— З жовтня 2002 по березень 2005 року виконувала обов’язки завідуючої консультативної поліклінікою міської лікарні № 8.
— з квітня 2005 по серпень 2006 працювала в дитячому очному відділенні.
— з 2004 р .. по 31.12. 2008 року працювала рефракціоннихм хірургом в центрі лазерної корекції «Погляд».
— З серпня 2008 – виконуючий обов’язки позаштатного обласного дитячого офтальмолога.
— З 05.01.2009 р – обіймає посаду завідуючої дитячим офтальмологічним відділенням КУ «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня».
— Стаж роботи 23 роки. У 1999р. отримала сертифікат про участь в оптичному семінарі, присвяченому «Органічним і прогресивним офтальмологічним лінз ВВGR». У 2003 р .. прослухала тематичні курси на базі ДДМА «Менеджмент і маркетинг в охороні здоров’я».
— У вересні 2006 р пройшла курси по ексімерлазерной корекції в Санкт-Петербурзі.
— У 2010 р . прослухала тематичні курси на базі ДДМА, ФПО «Сучасні підходи до організації та управління охорони здоров’я».
— У 2012 рпройшла курси удосконалення «Сучасна страбізмологія: тактика і методи хірургічного лікування косоокості, застосування ботулотоксину типу А в офтальмології» в науково-педагогічному центрі ФГБУ «МНТК» Мікрохірургія ока ім. С.М. Федорова », Росія. Протягом всього періоду роботи підтримує професійний рівень вивченням спеціальної медичної літератури, відвідуванням засідань обласного офтальмологічного товариства і виступами на них. Брала активну участь в міжобласній науково-практичній конференції в м Дніпропетровськ, де виступала з доповіддю. Щороку брала участь в з’їзді офтальмологів України в м Одеса. Проводила семінари з лікарями області.
— У 2004 і 2005 рр. підготувала і виступила з доповідями на з’їздах офтальмологів.
— У 2006р. виступила з доповідями на міжнародних конференціях в м Євпаторія та м Москва.
— У 2009 виступила з доповіддю на науково-практичній конференції дитячих офтальмологів України з міжнародною участю м.Алушта.
— У 2010 виступила з доповіддю на науково-практичній конференції дитячих офтальмологів України в. Запоріжжя.
— У 2012 р взяла участь в науково-практичній конференції дитячих офтальмологів України «Медичні та соціальні проблеми профілактики дитячої сліпоти», м.Севастополь.
— У 2013 р взяла участь в міжнародному конгресі EPOS по офтальмопедіатріі, Лейден, Голландія.
— у 2014 р взяла участь в 11-й міжнародному конгресі EGS, Ніцца.
— у 2014 р взяла участь в науково-практичній конференції дитячих офтальмологів з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої офтальмології -2014», м.Москва.
— У 2015 взяла участь в науково-практичній конференції дитячих офтальмологів України «Медичні та соціальні проблеми профілактики дитячої сліпоти”, м.Львів.
— У 2015 виступила з доповіддю на науково-практичній конференції дитячих офтальмологів Україна в. Запоріжжя.
— У 2012 році нагороджена медаллю і дипломом лауреата Нагороди Надії Ісааківни Пільман.

© Всі права захищені - 2021, Ophthalmology-group
Дякуємо , ваша заявка прийнята!
Ми сконтактуємо з вами найближчим часом