Зворотній дзвінок
Тихомирова Владислава Володимирівна

Тихомирова Владислава Володимирівна

Член асоціації дитячих офтальмологів України.
Займається призначенням ортокератологічніх лінз при міопії у дітей.

9 років досвіду
Біографія

Освіта:
— У 2007 закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа»
— З серпня 2009р. по липень 2011 року проходила інтернатуру та магістратуру на кафедрі очних хвороб Дніпропетровської державної медичної академії та на базі Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.
— У жовтні 2011р. отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю дитяча офтальмологія.

Досвід роботи:
— З 2011 року. Член асоціації дитячих офтальмологів України.
— З серпня 2011р. по березень 2012 працювала лікарем
— офтальмологом дитячим поліклінічним відділенням Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.
— З квітня 2012р. по липень 2013р. працювала лікарем
— офтальмологом дитячим дитячого офтальмологічного відділення Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.
— З серпня 2013. по лютий 2017р працювала за сумісництвом в дитячому офтальмологічному відділенні і поліклінічному відділенні Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.
— З березня 2017 по теперішній час лікар – офтальмолог дитячий поліклінічного відділення Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.
— У лютому 2016 року отримала Сертифікат про підвищення кваліфікації через стажування за темою «лазери в офтальмології» в Інституті ОХ і ТТ ім. В.П. Філатова АМН України.
— У листопаді 2017. отримала першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю дитяча офтальмологія.
— Досвід роботи за фахом 9 років (дитяча офтальмологія 7 років). Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, удосконалює свою майстерність шляхом вивчення періодичної і монографічної літератури за фахом, бере участь в роботі науково-практичних конференцій.
— З 2010р. займається оглядом недоношених дітей на ретинальной камері по методу непрямої бінокулярної офтальмоскопії з групи ризику.
— З 2014 р. спеціалізується на проведенні лазерного оперативного втручання з приводу 3-й стадії ретинопатії недоношених та задньої агресивної ретинопатії. Має досвід оперативного втручання по темі косоокості, зондування слезоносового каналу, видалення Халязіон.
— З 2018р. займається призначенням ортокератологічніх лінз при міопії у дітей. У своїй роботі використовує всі сучасні та інноваційні методики діагностики та лікування різних вроджених і набутих очних патологій у дітей. Введення нових технологій і використання сучасного обладнання світового рівня дає можливість надання більш якісного лікування дітей та реабілітації дітей. Тісний зв’язок з неонатологами – реаніматологами дозволяє вчасно оглядати і проводити хірургічне втручання дітей з ретинопатією

© Всі права захищені - 2021, Ophthalmology-group
Дякуємо , ваша заявка прийнята!
Ми сконтактуємо з вами найближчим часом