Зворотній дзвінок
Устименко Світлана Борисівна

Устименко Світлана Борисівна

Заслужений лікар України, член товариства офтальмологів України, член європейського ретинального товариства «EURETINA».

29 років досвіду
Біографія

Устименко Світлана Борисівна У 1990 році закінчила Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».
З серпня 1990 по липень 1991 – лікар-інтерн за фахом «Офтальмологія» обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова.
З 1991р. займала посади лікаря-офтальмолога поліклініки № 1 міської клінічної лікарні № 6 м Дніпропетровськ, лікаря-офтальмолога обласного лікувально-виробничого об’єднання «Фтизіатрія».
З листопада 1998 по жовтень 2006 працювала лікарем – офтальмологом міської поліклініки № 1 м Дніпропетровська, з жовтня 2006 по червень 2008 – лікарем-офтальмологом в ТОВ «Новий зір».
з липня 2009 працює на посаді заступника директора з медичної частини комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня». Більше 20 років працює Світлана Борисівна в області охорони здоров’я Дніпропетровської області, де пройшла шлях від лікаря-офтальмолога до заступника директора по медичній частині. Свою роботу заступника директора по медичній частині поєднує з лікувальною роботою – працює лікарем-офтальмологом у відділенні мікрохірургії ока КЗ «Доки». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Офтальмологія», другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дитяча офтальмологія», член товариства офтальмологів України, член європейського ретинального товариства «EURETINA», має першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я».В процесі роботи зарекомендувала себе як відповідальний працівник, націлений на відмінний результат, завжди готова до швидкого прийняття інноваційних рішень і несення відповідальності за їх прийняття і за дії підлеглих. Володіє великим обсягом знань і практичних навичок за наявною спеціальністю та завжди знаходиться в курсі останніх подій в офтальмології. Відрізняється пунктуальністю, делікатністю в спілкуванні з підлеглими і колегами, за що має повагу в колективі. Вимоглива до себе. З початку проведення АТО на території України, Устименко С.Б. відповідальна за допомогу бійцям і постраждалим під час бойових дій на базі Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні, де на сьогоднішній день була надана допомога більш 300 бійцям АТО, з яких 119 бійцям були проведені складні і сучасні операції. У той же час активно співпрацює з волонтерськими організаціями з початку проведення АТО на території України. Постійно бере участь у впровадженні в медичну практику новітніх прогресивних методів лікування хворих, проводить науково-дослідницьку роботу. Численна кількість складних лазерних, фемтолазерніх, хірургічних операцій, виконаних на високому професійному рівні Устименко С.Б. власноруч, дозволили повернути зір десяткам тисяч хворих.

Нагороди:
– Грамота Міністерства охорони здоров’я України (2015);
– Почесна грамота Дніпропетровської обласної ради (2015);
– Почесна грамота Дніпропетровської міської ради (2015).

© Всі права захищені - 2022, Ophthalmology-group
Дякуємо , ваша заявка прийнята!
Ми сконтактуємо з вами найближчим часом