Зворотній дзвінок
Волок Сергій Іванович

Волок Сергій Іванович

Закінчив Дніпропетровський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».
Працював завідувачем Дніпропетровського обласного фтизіо-офтальмологічного центру.

35 роки досвіду
Біографія

Волок Сергій Іванович, 1961 року народження, закінчив Дніпропетровський державний медичний інститут в 1984году за фахом «Лікувальна справа». 1984 – 1985рр. – навчання в інтернатурі.
З 1985 р по 2008р. працював лікарем офтальмологом, потім завідувачем Дніпропетровського обласного фтизіо-офтальмологічного центру.

Основні напрямок роботи в той період:
1. Діагностика та лікування важких запальних захворювань очей, зокрема офтальмотуберкулеза.
2. Розробка і впровадження нових методів діагностики і лікування важких запальних захворювань судинної оболонки і рогівки:
а) комплексна етіологічна діагностика увеітов на основі внутрішньошкірних проб з алергенами мікроорганізмів і даних імунологічного обстеження;
б) проведення екстракорпоральних методів лікування в лікуванні увеитов (зокрема – аутотранфузіі ультрафіолетом опроміненої крові);
в) застосування лазеркоагуляции в лікуванні хоріоретінітов, з метою прискорення стабілізації запального процесу і попередження рецидивів. Результати лікування та впровадження нових методів діагностики і лікування узагальнювались в друкованих роботах і доповідалися на конференціях офтальмологів.
– C 2008р. по теперішній час працює завідувачем 1 офтальмологічним відділенням Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні.

Основні напрямки роботи:
1. Розробка і впровадження нових методів діагностики і лікування важких захворювань рогівки різної етіології.
2. Підготовка хворих до проведення різних видів кератопластики і післяопераційна реабілітація цих пацієнтів. 3. Лікування важких хімічних і термічних опіків очей.
4.Хірургічна косметична реабілітація хворих з анофтальміческім синдромом і попередження розвитку цього синдрому у хворих, яким за медичними показаннями, необхідно видалення ока з використанням імплантації, зокрема з використанням імплантації вкладиша – імпланта орбітального.
5. Спільно з нейрохірургами і щелепно – лицьовими хірургами обласної клінічної лікарні імені Мечникова розроблений алгоритм етапного хірургічного лікування і медичної реабілітації хворих з вторинним Лагофтальм на тлі парезу лицьового нерва різної етіології.
6. Спільно з ендкрінологамі розроблений алгоритм ранньої діагностики, лікування та медичної реабілітації хворих аутоімунної офтальмопатії на тлі патології щитовидної залози, з метою попередження розвитку важких форм аутоімунної офтальмопатії, що ведуть до незворотної втрати зорових функцій. Результати лікування та впровадження нових методів діагностики і лікування проаналізовані та узагальнені і опубліковані в зарубіжних офтальмологічних журналах і України, повідомлені на конференціях офтальмологів України та міжнародних конференціях офтальмологів.

© Всі права захищені - 2022, Ophthalmology-group
Дякуємо , ваша заявка прийнята!
Ми сконтактуємо з вами найближчим часом