• Українська
  • English
  • Русский

Фокіна Світлана Миколаївна

Лікар-офтальмолог вищої категорії

10 рокiв досвiду

– лікар-офтальмолог вищої категорії
– досвід роботи більше 10 років

Бере участь в роботі обласного офтальмологічного товариства і лікарняних конференціях спільно з кафедрою неврології та офтальмології ДУ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України».

Про лiкаря

Фокіна Світлана Миколаївна, лікар-офтальмолог вищої категорії.

Освіта: у 1991 році закінчила Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

Досвід роботи за фахом:

З серпня 1991 по липень 1996 – лікар-інтерн з офтальмології обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова, з серпня 1996 до травня 2001 працювала на посаді лікаря-офтальмолога поліклінічного відділення Міської клінічної лікарні № 2, м. Дніпропетровськ.

З травня 2001 по жовтень 2006 – лікар-офтальмолог консультативно-діагностичного медичного центру «Ваш доктор».

З жовтня 2006 по листопад 2008 працювала лікарем-офтальмологом ТОВ «Новий зір».

З грудня 2008 по теперішній час працює лікарем-офтальмологом КУ «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня».

Фокіна С.М. має великий практичний досвід, володіє всіма необхідними методами дослідження і лікування, у своїй роботі використовує сучасні дані за фахом.

Має вищу кваліфікаційну категорію лікаря-офтальмолога.

Опанувала і постійно застосовує у своїй роботі весь комплекс діагностичних і лікувальних методик.

У своїй роботі Світлана Миколаївна значну увагу приділяє впровадженню в медичну практику новітніх прогресивних методів лікування хворих.

В процесі роботи зарекомендувала себе як відповідальний працівник, націлений на відмінний результат, завжди готова до швидкого прийняття інноваційних рішень і несення відповідальності за їх прийняття.

Володіє великим обсягом знань і практичних навичок за наявною спеціальністю та завжди знаходиться в курсі останніх подій в офтальмології.

Бере участь в роботі обласного офтальмологічного товариства і лікарняних конференціях спільно з кафедрою неврології та офтальмології ДУ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України».

Лiкарi поблизу

Всi лiкарi