Зворотній дзвінок

Лазерна корекція зору

- безпечний і ефективний метод виправлення міопії, гіперметропії і астигматизму. Забезпечує поліпшення зору і якості життя пацієнта.

Під час лазерної корекції зору промінь лазера з винятковою точністю випаровує середній шар рогівки, тим самим змінюючи її кривизну і рефракцііну силу. Така методика змінює заломлення світла в оці, завдяки чому промінь фокусується на сітківку, пацієнт отримує чітке зображення простору Найбільш поширеними методиками лазерної корекції зору є ЛАСИК і ЛАСЕК.

При проведенні ЛАСИК спочатку хірург викроює з поверхневих шарів рогівки дуже тонкий клапан. Після чого промінь лазера з винятковою точністю випаровує середній шар рогівки. Вже через кілька годин слідів лазерної корекції не видно. Сьогодні лазерна корекція з формуванням такого тонкого клапана є найбільш передовою. Після закінчення лазерної корекції клапан укладається на місце і заживає природним шляхом. Повна адаптація клапана відбувається протягом перших 24 годин!

У деяких випадках лазерна корекція виконується без формування поверхневого клапана. Такий вид корекції називається ЛАСЕК. Його застосовують у випадках більш тонких рогівки, а також при специфічної – дуже крутий або плоскою рогівці, коли технічне формування клапана утруднено. При такій техніці поверхневий шар захисних клітин (епітелій) рогівки видаляється в центральній зоні, а потім проводиться лазерна корекція за програмою. В кінці процедури на рогівку одягається м’яка контактна лінза, яка знаходиться на рогівці до повного відновлення поверхневого шару клітин. Як правило, цей процес займає від 4 до 6 днів. У цей час пацієнт може відчувати певний дискомфорт, для зменшення якого необхідно користуватися зволожуючими краплями і сонцезахисними окулярами.

© Всі права захищені - 2022, Ophthalmology-group
Дякуємо , ваша заявка прийнята!
Ми сконтактуємо з вами найближчим часом