Зворотній дзвінок
Фемтосекундний лазер VICTUS
Нова процедура видалення катаракти.

Фемтосекундний лазер VICTUS є гнучким інструментом, використовуваним для лікування широкого кола медичних показань. Фемтосекундний лазер забезпечує персоналізований підхід до кожної операції за допомогою простого в управлінні програмного забезпечення CUSTOMFLAP®, CUSTOMSHAPE® і INTRACOR, яке забезпечує повний комп’ютерний контроль всієї процедури.

REVO NX 130
Томограф, що дозволяє проводити ОСТ-ангіографію (ангіографія без контрасту).

Технологія iTrackingTM компенсує мимовільні рухи очей і моргання. Кожна анатомічна область автоматично фіксується двічі. Для ангио- сканування система негайно створює безконтактну експертизу з використанням технології Motion CorrectionTM (корекція руху). Усунення руху очей і моргання забезпечує високу роздільну здатність зображень для ангио ОКТ не створюючи незручностей для пацієнта. Додаткова економія часу дозволяє приділяти більше уваги пацієнту.

YAG/SLT лазер Optimis Fusion
Комбінований SLT / YAG Лазер нового покоління

Комбінований SLT / YAG Лазер нового покоління Optimis Fusion об’єднує в одній інтегрованої платформі традиційні процедури фоторазрушенія YAG і передові методи фотогенерації СЛТ. Власна технологія Quantel Medicals заснована на технологічний прорив, який дозволяє отримувати інфрачервоні і видимі зелені наносекундні імпульси за допомогою однієї дворежимної порожнини: 532 нм і 1064нм. Ця остання технологія знижує складність і робить лазерну платформу більш елегантною і досконалою.

Easyret 577 nm
Лазер для фотокоагуляціі сітківки

Easyret® – це повністю інтегрований 577-нм жовтий фотокоагулятор, заснований на технологічний прорив: технології волоконного лазера. Він пропонує 3 розширених режиму лікування (моноспотний, многоточечний, сублімінальних) відповідно до поточних рекомендацій по лікуванню сітчастим лазером. Він також включає запатентовану функцію відновлення роботи Quantel Medical, яка полегшує створення лазерних плям під час процедур MultiSpot і SubLiminal лазерних досліджень.

iCare HOME
Тонометр iCare HOME для добового самоконтролю ВОТ

З’явившись на ринку Європи ще в 2014 році, тонометр нового покоління компанії-виробника Icare Finland моментально отримав визнання лікарів і пацієнтів. В офтальмології найчастіше потрібна інформація про динаміку зміни внутрішньоочного тиску за 24 години, і прилад оперативно надає необхідні дані. Сьогодні завдяки компанії Icare USA – американському відділенню Icare Finland – жителі США можуть отримувати відомості про показники ВОТ в домашніх умовах.

iCare IC100
Вимірювання внутрішньоочного тиску

Принцип роботи даних офтальмологічних тонометрів полягає в миттєвому зіткненні ОДНОРАЗОВОГО наконечника з рогівкою пацієнта і пружного відскоку (рикошету). Момент контакту настільки незначний за часом, а вага датчика настільки малий, що це дає можливість проводити вимірювання тиску швидко і без неприємних відчуттів. Завдяки цій технології немає ніякої необхідності в знеболюванні, що скорочує час проведення процедури і час отримання результатів. Завдяки тому, що процедура є швидкою і безболісною можливо вимір ВОТ у маленьких дітей і у людей з підвищеним рогівкового рефлексом, хоча це досить проблематично при використанні інших методів.

Vision-Z
Апарат "ВІЖН-Z" - захоплююче лікування зору!

Апарат “ВІЖН-Z” успішно відновлює повноцінні функції акомодації, бінокулярного зору і стереозрения і застосуємо для лікування таких очних паталогій як амбліопія, спазм акомодації, короткозорість (міопія) і косоокість. Даний прилад базується на методиці тренувань бінокулярного зору і тристороннього взаємодії в сприйнятті зображення, де використовуються LED дисплеї для фіксації уваги пацієнта. При перегляді яскравих, бистродвігающіхся зображень мультфільмів і фільмів здійснюється інтенсивна светостімуляція сітківки, прилад поступово пригнічує точку фіксації, шляхом повторних стимуляцій певною довжиною хвилі червоного світла і візуальним тренінги за допомогою шахової дошки.

© Всі права захищені - 2022, Ophthalmology-group
Дякуємо , ваша заявка прийнята!
Ми сконтактуємо з вами найближчим часом