• Українська
  • English
  • Русский

ТОВ «ОФТАЛЬМОЛОДЖІ ГРУП»

Медичний центр

Лікувально – діагностичний центр «Офтальмолоджі Груп» – унікальний офтальмологічний медичний заклад з сучасними технологіями і обладнанням, який надає весь спектр офтальмологічної допомоги на високому рівні.

Пн-Пт: 8:00-20:00, Cб: 8:00-15:00.

пл. Соборна, 14На карте

Жовтневый

Записатись

Про клініку

Лікувально – діагностичний центр «Офтальмолоджи Груп» – унікальна офтальмологічна медична установа із сучасними технологіями та обладнанням, яка надає весь спектр офтальмологічної допомоги на високому рівні.

Технічне оснащення медичного центру – це сучасне обладнання від відомих світових виробників Європи, США та Японії. Такий рівень оснащення дозволяє проводити всі маніпуляції з виключною точністю, підтримуючи високі стандарти безпеки.

Оптимальне поєднання ціни та якості лікування залучають жителів з усіх куточків України.

«Офтальмолоджи Груп» вирішує складні хірургічні задачі. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна система лікування.

При високій якості послуг, вартість лікування значно нижча чим у Європі. Ми орієнтуємось на фінансові можливості українських пацієнтів.

В лікувально-діагностичному центрі «Офтальмолоджи груп» будь-який пацієнт отримує всі необхідні медичні та юридичні гарантії. Перед хірургічним втручанням укладається договір, в котрому прописані всі аспекти лікування та безкоштовне післяопераційного спостереження.

В центрі працюють досвідчені фахівці: лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, доктори медичних наук. За їх плечами багаторічний досвід та тисячі успішних операцій по відновленню зору.

Наші спеціалісти оперативно впроваджують в лікувальну повсякденну практику останні новинки сучасної офтальмології.

АКЦІЯ: Первинна діагностика + конcультація (для пільгових категорій)
ТОВ «ОФТАЛЬМОЛОДЖІ ГРУП»

Тільки до 31.05. знижка: - 33.33 %

350 грн

АКЦІЯ: Повторна консультація
ТОВ «ОФТАЛЬМОЛОДЖІ ГРУП»

Тільки до 31.05. знижка: - 20 %

250 грн

АКЦІЯ: Первинна дитяча діагностика + конcультація
ТОВ «ОФТАЛЬМОЛОДЖІ ГРУП»

Тільки до 31.05. знижка: - 20 %

300 грн

АКЦІЯ: Повторна дитяча консультація
ТОВ «ОФТАЛЬМОЛОДЖІ ГРУП»

Тільки до 31.05. знижка: - 20 %

200 грн