• Українська
  • English
  • Русский

Повещенко Юлія Леонідівна

Лікар-офтальмолог вищої категорії

38 рокiв досвiду

• лікар-офтальмолог вищої категорії
• досвід роботи більше 38 років

Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник за спеціальністю «Очні хвороби».

Про лiкаря

Повещенко Юлія Леонідівна у 1980 році закінчила Дніпропетровський медичний інститут.
У 1981 році пройшла спеціалізацію за фахом «Офтальмологія» на базі Київського державного інституту удосконалення лікарів.

Після проходження спеціалізації з 1981 року по 1987 рік працювала на посаді молодшого наукового співробітника офтальмологічного відділення Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності.

В 1988 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Клініко-трудовий прогноз та шляхи удосконалення реабілітації хворих внаслідок вікової катаракти» та отримала ступінь кандидата медичних наук з офтальмології.

З 1988 року по 2005 рік працювала по посаді старшого наукового співробітника офтальмологічного відділення Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності.

В 1996 року присвоєне вчене звання старшого наукового співробітника зі спеціальності «Очні хвороби».

З 2005 року по 2016 рік працювала на посаді лікаря-офтальмолога глаукомного кабінету консультативної поліклініки КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня №8» з виконанням обов’язків лікаря, відповідального за роботу консультативної поліклініки.

В 2013 року пройшла переатестацію на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності «Офтальмологія».

У 2015 році відвідала сателітний симпозіум «Бачити краще – краще жити: кроки назустріч очікування пацієнтів» в м. Одеса.

У 2016 році відвідала симпозіум «Optimizing management of patients with diabetic macular edema», а також науково-практичну конференцію офтальмологів з міжнародною участю в м. Одеса.

З метою підвищення свого професійного рівня, регулярно приймає участь в засіданнях обласного товариства офтальмологів, членом якого являється.

Лiкарi поблизу

Всi лiкарi