Зворотній дзвінок
ТОВ «Офтальмолоджи Груп» -

унікальний медичний заклад, що спеціалізується на наданні офтальмологічної допомоги. У лікувально -діагностичному центрі «Офтальмолоджи Груп» супер сучасні технології та обладнання, що дає можливість надавати весь спектр офтальмологічної допомоги на найвищому рівні.

Технічне оснащення лікувально-діагностичного центру ТОВ «Офтальмолоджи Груп» -

це сучасне обладнання від відомих світових виробників Європи, США і Японії: Topcon, Optopol, Huvits, Analyzer, Carl Zeiss, Nideko LTD, Baush & Lomb, Pocet Keeler, Quante Medical, Escalon Medical … Такий рівень оснащення дозволяє проводити всі маніпуляції з високою точністю, дотримання високих моральних стандартів безпеки. У повсякденну лікувальну практику регулярно впроваджуються сучасні методики обстеження та лікування.

Ціна та якість

Оптимальне поєднання якості і ціни лікування приваблює не тільки жителів усіх регіонів України, а й іноземців. Лікувально-діагностичний центр «Офтальмолоджи Груп» вирішує складні хірургічні завдання. Для кожного пацієнта вибирається індивідуальна програма лікування і реабілітації. При високій якості надання медичних послуг ціна значно нижча ніж в офтальмологічних клініках Європи. Політика ціноутворення орієнтована на можливості пацієнтів.

Гарантія якості

В лікувально-діагностичному центрі «Офтальмолоджи Груп» кожен пацієнт отримує медичні послуги високої якості, що супроводжуються медичними гарантіями. Перед хірургічним втручанням підписується договір, в якому детально прописані умови лікування та післяопераційної реабілітації.

Участь у проектах

Лікувально-діагностичний центр «Офтальмолоджи Груп» постійно приймає участь в державних проектах: «Кератопластика», «Я соромлюся свого тіла».

Професіонали своєї справи

В лікувально-діагностичному центрі «Офтальмолоджи Груп» працюють досвідчені лікарі: заслужені лікарі України, доктора медичних наук, кандидати медичних наук, лікарі вищих категорій. З їх допомогою повернуто зір тисячам пацієнтам. Завжди раді допомогти!

Чекаємо Вас!

© Всі права захищені - 2022, Ophthalmology-group
Дякуємо , ваша заявка прийнята!
Ми сконтактуємо з вами найближчим часом