• Українська
  • English
  • Русский

Тарнопольська Ірина Миколаївна

Дитячий офтальмолог-хірург

23 роки досвiду

– дитячий офтальмолог-хірург
– досвід роботи більше 23 років

Закінчила педіатричний факультет Дніпропетровської державної медичної академії за спеціальністю «педіатрія». Нагороджена медаллю та дипломом лауреата Нагороди Надії Ісааковни Пильман.

Про лiкаря

Тарнопольська Ірина Миколаївна, закінчила педіатричний факультет Дніпропетровської державної медичної академії за спеціальністю «педіатрія» в 1995 році.

З серпня 1995 р. по липень 1997 р. проходила інтернатуру при кафедрі очних хвороб Дніпропетровської державної медичної академії на базі дитячого офтальмологічного відділення обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова на посаді лікаря-інтерна за фахом «дитяча офтальмологія».

З грудня 2001 р.- по серпень 2006 р. була позаштатним міським дитячим офтальмологом.

З жовтня 2002 р. по березень 2005 р. виконувала обов’язки завідуючої консультативною поліклінікою міської лікарні № 8.

З квітня 2005 р. по серпень 2006 р. працювала в дитячому очному відділенні.

З 2004 р. по 31.12. 2008 року працювала рефракційним хірургом в центрі лазерної корекції «Взгляд».

З серпня 2008 р. – виконує обов’язки позаштатного обласного дитячого офтальмолога.

З 05.01.2009 р. –  займає посаду завідуючої дитячим офтальмологічним відділенням КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня».

Стаж роботи 23 рік.

У 1999 р. отримала сертифікат про участь в оптичному семінарі, присвяченому «Органічним і прогресивним офтальмологічним лінзам ВВGR».

У 2003 р. прослухала тематичні курси на базі ДДМА «Менеджмент і маркетинг в охороні здоров’я».

У вересні 2006 р. пройшла курси з Ексимерлазерної корекції в м.Санкт-Петербург.

У 2010 р. прослухала тематичні курси на базі ДДМА, ФПО «Сучасні підходи до організації та управління охорони здоров’я».

У 2012 р. пройшла курси удосконалення «Сучасна страбізмологія: тактика і методи хірургічного лікування косоокості, застосування ботулотоксину типу А в офтальмології» в научно-педагогічному центрі ФГБУ «МНТК»Мікрохірургія ока ім. С.М. Федорова», Росія.

На протязі всього періоду роботи підтримує професійний рівень вивченням спеціальної медичної літератури, відвідуванням засідань обласної офтальмологічного суспільства та виступами на них. Брала активну участь у міжобласній науково-практичній конференції в м. Дніпропетровськ, де виступала з доповіддю. Кожного року брала участь у  з’їзді офтальмологів України в м. Одеса. Проводила семінари з лікарями області. У 2004 і 2005 рр.. підготувала і виступила з доповідями на з’їздах офтальмологів. У 2006 р. виступила з доповідями на міжнародних конференціях у м. Євпаторія та м. Москва. 2009 виступила з доповіддю на науково-практичній конференції дитячих офтальмологів України з міжнародною участю м. Алушта.

В 2010 р. виступила з доповіддю на науково-практичній конференції дитячих офтальмологів України в м. Запоріжжя.

У 2012 р. прийняла участь в науково-практичній конференції дитячих офтальмологів України «Медичні та соціальні проблеми профілактики дитячої сліпоти», м. Севастополь.

У 2013 р. прийняла участь в  міжнародному конгресі  EPOS по офтальмопедіатрії, Лейден, Голандія.

У 2014 р. прийняла участь в  11-й міжнародному конгресі  EGS, Ніца.

У 2014 р. прийняла участь в науково-практичній конференції дитячих офтальмологів з міжнародною участю «Актуальні питання дитячої офтальмології -2014», м. Москва.

У 2015 р. прийняла участь в науково-практичній конференції дитячих офтальмологів України «Медичні та соціальні проблеми профілактики дитячої сліпоти», м. Львів.

В 2015 р. виступила з доповіддю на науково-практичній конференції дитячих офтальмологів України в м. Запоріжжя.

В 2012 році нагороджена медаллю та дипломом  лауреата Нагороди Надії Ісааківни Пільман.

Лiкарi поблизу

Всi лiкарi