• Українська
  • English
  • Русский

Тихомирова Владислава Володимирівна

офтальмолог дитячий

9 рокiв досвiду

– дитячий офтальмолог
– досвід роботи більше 9 років

Член асоціації дитячих офтальмологів України. Займається призначенням ортокератологічних лінз при міопії у дітей.

Про лiкаря

Тихомирова Владислава Володимирівна, лікар – офтальмолог дитячий.

У 2007 закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа»

З серпня 2009р. по липень 2011 року проходила інтернатуру та магістратуру на кафедрі очних хвороб Дніпропетровської державної медичної академії та на базі Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.

У жовтні 2011р. отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю дитяча офтальмологія.

З 2011 року – Член асоціації дитячих офтальмологів України.

З серпня 2011р. по березень 2012 працювала лікарем – офтальмологом дитячого поліклінічного відділення Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.

З квітня 2012р. по липень 2013р. працювала лікарем – офтальмологом дитячим дитячого офтальмологічного відділення Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.

З серпня 2013 року по лютий 2017р працювала за сумісництвом в дитячому офтальмологічному відділенні і поліклінічному відділенні Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.

З березня 2017 по теперішній час лікар – офтальмолог дитячий поліклінічного відділення Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні.

У лютому 2016 року отримала Сертифікат про підвищення кваліфікації через стажування за темою «лазери в офтальмології» в Інституті ОХ і ТТ ім. В.П. Філатова АМН України.

У листопаді 2017. отримала першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю дитяча офтальмологія.

Досвід роботи за фахом – 9 років (дитяча офтальмологія – 7 років).

Постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, вдосконалює свою майстерність шляхом вивчення періодичної і монографічної літератури за фахом, участю в роботі науково – практичних конференцій.

З 2010р. займається оглядом недоношених дітей на ретинальной камері і за методом непрямої бінокулярної офтальмоскопії з групи ризику.

З 2014 року спеціалізується на проведенні лазерного оперативного втручання з приводу 3-й стадії ретинопатії недоношених та задньої агресивної ретинопатії.

Має досвід оперативного втручання по темі косоокості, зондування слезоносового каналу, видалення Халязіон.

З 2018р. займається призначенням ортокератологічніх лінз при міопії у дітей.

У своїй роботі використовує всі сучасні та інноваційні методики діагностики та лікування різних вроджених і набутих очних патологій у дітей.

Введення нових технологій і використання сучасного обладнання світового рівня дає можливість надання більш якісного лікування дітей та реабілітації дітей. Тісний зв’язок з неонатологами – реаніматологами дозволяє вчасно оглядати і проводити хірургічне втручання дітей з ретинопатією недоношених.

***

Лiкарi поблизу

Всi лiкарi