• Українська
  • English
  • Русский

Волок Сергій Іванович

Лікар-офтальмолог вищої категорії

34 роки досвiду

– лікар-офтальмолог вищої категорії
– досвід роботи більше 34 років

Закінчив Дніпропетровський державний медичний інститут по спеціальності «Лікувальна справа». Працював завідуючим Дніпропетровського обласного фтизіо-офтальмологічного центру.

Про лiкаря

Волок Сергій Іванович, 1961 року народження, закінчив Дніпропетровський державний медичний інститут в 1984году за фахом «Лікувальна справа».

1984 – 1985рр. – навчання в інтернатурі.

З 1985 р по 2008р. працював лікарем офтальмологом, потім завідувачем Дніпропетровського обласного фтизіо-офтальмологічного центру. Основні напрям роботи в той період

1. Діагностика та лікування важких запальних захворювань очей, зокрема офтальмотуберкулеза.

2. Розробка і впровадження нових методів діагностики і лікування важких запальних захворювань судинної оболонки і рогівки:

а) комплексна етіологічна діагностика увеітов на основі внутрішньошкірних проб з алергенами мікроорганізмів і даних імунологічного обстеження;

б) проведення екстракорпоральних методів лікування в лікуванні увеитов (зокрема – аутотранфузіі ультрафіолетом опроміненої крові);

в) застосування лазеркоагуляции в лікуванні хоріоретінітов, з метою прискорення стабілізації запального процесу і попередження рецидивів.

Результати лікування та впровадження нових методів діагностики і лікування узагальнювались в друкованих роботах і доповідалися на конференціях офтальмологів.

З 2008 р. по теперішній час працює завідувачем 1-м офтальмологічним відділенням Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні.

Основні напрямки роботи:

1. Розробка і впровадження нових методів діагностики і лікування важких захворювань рогівки різної етіології.

2. Підготовка хворих до проведення різних видів кератопластики і післяопераційна реабілітація цих пацієнтів.

3. Лікування важких хімічних і термічних опіків очей.

4. Хірургічна косметична реабілітація хворих з анофтальміческім синдромом і попередження розвитку цього синдрому у хворих, яким за медичними показаннями, необхідно видалення ока з використанням імплантації, зокрема з використанням імплантації вкладиша – імпланта орбітального.

5. Спільно з нейрохірургами і щелепно – лицьовими хірургами обласної клінічної лікарні імені Мечникова розроблений алгоритм етапного хірургічного лікування і медичної реабілітації хворих з вторинним Лагофтальм на тлі парезу лицьового нерва різної етіології.

6. Спільно з ендкрінологамі розроблений алгоритм ранньої діагностики, лікування та медичної реабілітації хворих аутоімунної офтальмопатії на тлі патології щитовидної залози, з метою попередження розвитку важких форм аутоімунної офтальмопатії, що ведуть до незворотної втрати зорових функцій.

Результати лікування та впровадження нових методів діагностики і лікування проаналізовані та узагальнені і опубліковані в зарубіжних офтальмологічних журналах і України, повідомлені на конференціях офтальмологів України та міжнародних конференціях офтальмологів.

Лiкарi поблизу

Всi лiкарi